Balzám na ruce s antibakteriálními účinky 50 ml

skladem
149,00 Kč
S DPH 24h

Balzám s antibakteriálními účinky, který napomáhá s bojem proti COVID-19 a jiným virům a bakteriím.

  • Dlouhotrvající účinek.
  • Po nanesení vytváří ochranný film.

Popis

Balzám na ruce s antibakteriálními účinky bez alkoholu 50 ml

Jedná se o balzám na ruce s antibakteriálními účinky s dlouhou dobou účinku. Po nanesení vytváří gel na pokožce dlouhotrvající „film“. Tento produkt ničí viry, bakterie a plísně. Odpovídá všem normám v EU. Chraňte sebe a své blízké. Láhev má FLIP – TOP uzávěr pro opakované použití. Účinnými látkami jsou Dermosoft Decalact = Sodium Caproyl/Lauroyl Lactyl Lactate, který svou funkcí nahrazuje historický a již nepoužívaný Triclosan. Kvalitě výrobku také přispívá kajeputová silice, která je bohatá na 1,8-Cineole (Eucalyptol), který je 13x účinnější než Fenol.

Jedná se o kosmetický přípravek.

Účinky:

  • Virocidní (EN 14476) – ničí viry, chřipku, koronavirus a herpes
  • Baktericidní (EN 1276) – ničí bakterie
  • Fungicidní (EN 1650)

Návod na použití:

  • Dávku cca 5-10 ml gelu naneste na ruce a vetřete do pokožky. Pokožku neoplachujte! Gel je pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení:

  • Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Phenoxythanol, Triethylene Glycol, Sodium Caproyl, Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Benzalkonium Chloride, Melaleuca Leucadendron, Cajaputi Oil, Linalool, Limonene.

Skladování:

  • 5-25°C, mimo dosah slunečního záření

 

Náš přípravek Běžné přípravky
Doba působení 120 minut

4 minuty

Průměrné použité během dne

4x 15x

Ochrana proti virům

Ano

Ano

Ochrana proti bakteriím

Ano Ano

Ochrana proti plísním

Ano

Ano

Certifikace

Ano

?

Vysušuje pokožku Ne

Ano

Hydratuje pokožku Ano

Ne

 

Rozhodnutí, zdali používat klasické dezinfekční prostředky je na každém z nás. Náš výrobek pokožku nevysušuje, jelikož neobsahuje žádná organická rozpouštědla, která by odmašťovala přirozenou lipidickou bariéru. Pokožka na povrchu kromě keratinocytů obsahuje i svoji přirozenou mikroflóru, která se častým mytím a odmašťováním ničí. Resp. tou desinfekcí se zničí i tělu prospěšné mikroorganismy a taková pokožka bez ochranné bariery je mnohem citlivější a náchylnější na další patogeny, které na ni dopadají. Ve výsledku to může mít ještě drastičtější následky.

 

Detaily produktu

197 ks

Reviews

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: