Ciao Spritz sada 6 ks

skladem
799,00 Kč
S DPH 24h

Jemný svěží drink CiaoSpitz pro chvíle posezení s přáteli i romantiky ve dvou. Oranžová barva s odlesky slunečních paprsků v kombinaci s elegantní chutí hořkosladkých tónů a tropickým ovocným aroma přispěje k zasloužené relaxaci a příjemné atmosféře nejen slunečných dnů.

KOKTEJL S TRADICÍ!

Historie Spritzu se datuje již od časů habsburské nadvlády, kdy bylo zvykem dát si jako aperitiv prosecco s likérem bitter. Při zvolání „Spritzen“ tak hostinský víno naředil vodou nebo právě likérem bitter a podával osvěžující nápoj. Později se k ředění začala používat sodová voda, která přinesla tomuto koktejlu tu správnou jiskru a stal se i nápojem šlechticů – tak vznikl recept koktejlu Spritz. Dnes je jedním z nejoblíbenějších míchaných nápojů.

Popis

Rcoffee – kvalita, síla a zdravíKáva patří mezi běžné nápoje. Povzbudí nás a navíc nám chutná. Není však káva jako káva,jemné perlení prosecca s jemnou arabicou Vám z krásného dne udělá ještě krásnějšíTajemství RcaffeRcaffe není jen organická káva. Zrna, ze kterých vzniká tato káva, jsou pomalu a šetrně pražená na stupeň medium. Při pražení nevznikají žádné toxické látky, které jsou naopak přítomny během rychlého pražení. Z této kávy se vyrobí extrakt k tomuto se přidá prosecco Moletto které svou jemností a strukturou a vůní po vyzrálém angreštu přidá tomuto výrobku specifický nápoj jedinečný na trhu.

Detaily produktu

7101
993 ks

Reviews

No reviews