Pulcinella 700Gr zrnková káva
Pulcinella 700Gr zrnková káva+Kniha Mistr kávy zdarma
Pulcinella 700Gr zrnková káva
Pulcinella 700Gr zrnková káva+Kniha Mistr kávy zdarma

Pulcinella 700Gr zrnková káva+Kniha Mistr kávy zdarma

skladem
760,00 Kč
S DPH 24h

 

Zrnková káva  směs vyvážené chuti míchaná z více odrůd kávy ve složení arabika a robusta. Čerstvě pražená zrnková káva pro přípravu espressa, moka, french press, překapávané nebo turecké kávy.

Popis

Káva Robusta dodává kávě typicky hořkou chuť, cítit je i velmi silné, zemité tělo. drsnější chutě i vůně, hořká, silné tělo, víc kofeinu, silnější kréma ,kofeinu má Robusta více, než  Arabika, někdy to může být i dvojnásobně.

"Profese Mistr Kávy" je kniha  určena pracovníkům barů a kaváren, který má v úmyslu poskytnout základní technické a kulturní informace pro lepší rozvíjení činnosti baristy. Obsah, ať už z teoretické, tak praktické roviny je strukturován do osmi kapitol přinášejících různé zajímavosti týkající se botanických vlastností kávy, její transformace pražením, její přípravy v baru až po přiblížení receptu na Espresso, které je nejoblíbenějším a nejznámějším nápojem v Itálii. Kniha "Profese Mistr Kávy" je základní nástroj pro podporu kavárenských kurzů, jehož prostřednictvím se můžete naučit základy přípravy vynikajícího Espressa, excelentního Cappuccina a s kterým si  osvojíte ty nejlepší  techniky a tajemství odborníků italské kávy.

Detaily produktu

54 ks

Reviews

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace