Raffaello Mr.Coffee
Raffaello THE BEST CHOICE+Tamper průměr za 1kč 58mm
Raffaello Mr.Coffee
Raffaello THE BEST CHOICE+Tamper průměr za 1kč 58mm

Raffaello THE BEST CHOICE balení 1kg

skladem
750,00 Kč
S DPH 24h

Ručně trhaná káva z Jižní Ameriky středně silné chuti. Skýtá úžasné vychutnání díky prvotřídní chuti, která se rozvíjí do široké aromatické škály - čokoládové, zemité a medové tóny se střídají s kávovými.  Jedná se o harmonickou kávu s bezvadnou stavbou, pravidelnými zrnky  a vyjímečnou vyvážeností.Hodí pro odpolední, či večerní pití  po dobrém jídle.

Tamper průměr za 1kč 58mm 

Popis

Caffé Raffaello velmi harmonická chuť, je docílena spojením tradičních výrobních technik kombinovaných s moderní technologií. Jde o exkluzivní blend  plný exotických a neobvyklých ingrediencí – vzácných  jihoamerických aromat. Ta dohromady vytváří unikátní komplexní chuť. Podává se ve vyhřátém porcelánu ze serie Sommelier dell caffe .Caffé Raffaello již při prvním pohledu zaujme svým exkluzivním balením. Nová série Caffé Raffaello která je doplněna celosvětově známým logem .Caffe Raffaello je tak skvělým dárkem pro vaše blízké či obchodní partnery, kteří zajisté ocení nejen jeho výtečnou chuť, ale také zcela unikátní balení FRESH . K dostání je pouze u autorizovaných distributorů.Rovněž si ho můžete vychutnat ve většině prestižních barů. 

Ručně trhaná káva z Jižní Ameriky středně silné chuti. Skýtá úžasné vychutnání díky prvotřídní chuti, která se rozvíjí do široké aromatické škály - čokoládové, zemité a medové tóny se střídají s kávovými.  Jedná se o harmonickou kávu s bezvadnou stavbou, pravidelnými zrnky  a vyjímečnou vyvážeností.Hodí pro odpolední, či večerní pití  po dobrém jídle

K vychutnání tohoto produktu  potřebujete dostatek času, abyste ho náležitě ocenili.

.

Detaily produktu

964 ks

Reviews

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace